Little Known Facts About درب اتوماتیک شیشه ای.معمولاً به دلیل مواردی مانند قطعی برق، عملکرد درب... ادامه مطلب

هر مدل بسته به نیاز مشتری و کارفرما تعیین و نصب می شود. درب اتوماتیک شیشه ای کشویی متداول ترین مدل درب اتومات است.

گاهی اختلالاتی که در درب های اتوماتیک روی می دهد به دلیل تمام شدن عمر مفید قطعات آن است. به عنوان  مثال مشتری اظهار می کند که درب اتوماتیک آن به هنگام قطع برق، دیگر باز و بسته نمی شود، در صورتی که اپراتور نصب شده بر روی دستگاه دارای باتری بک آپ می باشد ، این اختلال به دلیل تمام شدن عمر مفید باطری است.

این درب ها میتوانند بصورت یک لت بازشو و یک لت ثابت, و یا دو لت بازشو اجرا شوند. این نوع از درب را نسبت به ابعاد و فضایی که وجود دارد به صورت مختلف سفارش می دهند.

این نوع درب‌ها به دلیل دارا بودن تشخیص خودکار هنگام وجود مانع در جلوی آن‌ها، از بروز خسارت و آسیب‌های احتمالی جلوگیری می‌کنند.

اجزای مختلف درب اتوماتیک فرمان های مربوط به خود را از مدار فرمان دریافت کرده و وظیفه خود را در سیستم انجام می دهند.

مجموعه کشش را به سمت چپ بکشید ، تسمه را محکم کنید و چهار پیچ را محکم کنید. چهار پیچ تنظیم را شل کرده و پیچ تنظیم کننده کشش را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا کشش تسمه تنظیم شود. چهار پیچ و مهره ثابت کننده صفحه را محکم کنید.

از جمله مزیت ‌های درب‌ اتوماتیک پارکینگی کرکره ‌ای می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

برای دیدن جدیدترین انواع درب پارکینگ در دنیا کلیک کنید.

درب‌های اتوماتیک پارکینگی علاوه بر ایجاد امنیت در مکان‌های مسکونی و اداری، باعث می‌شوند ساختمان‌ها ظاهری مدرن و زیبا داشته باشند.

درب های گردان get more info شیشه‌ای به دلیل صرفه جویی در مصرف انرژی، معروف هستند. بر اساس مطالعات و تحقیقاتی که در مورد این گونه درب ها صورت گرفته، می‌توان گفت درهای گردان تا ۳۰ درصد در کل مصرف برق صرفه جویی می کند، که می‌توان گفت معادل ۱.۳ ساعت نور از یک لامپ است.

در درب‌های اتوماتیک لولایی تک لنگه استفاده از قفل برقی یا مغناطیسی بسیار لازم و ضروری است به طوری که اگر قفل برقی وجود نداشته باشد، احتمال خطر باز شدن این نوع درب‌ها بر اثر فشار زیاد، بالا می‌رود.

پس از اتمام نصب ، درب را ببندید ، درب read more در حال حرکت برگ فعال بدون انسداد ، منطقه سنسور بدون فرد فعال را بررسی کنید.

با استفاده از پیچ آویز متصل به در، قطعات آویز را در موقعیت مشخص شده روی درب نصب کنید. اطمینان حاصل کنید که مرکز قرقره دستگاه check here آویز و درب به صورت موازی هستند. اگر موازی نباشد ، عمر قرقره را کوتاه می کند.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Little Known Facts About درب اتوماتیک شیشه ای.”

Leave a Reply

Gravatar